home : zvlhčování : heaterSteam
produkt specifikace dokumentace příslušenství galerie
odporový elektrický vyvíječ páry     heaterSteam – UR*

Nová řada heaterSteam Titanium, využívá nejmodernější elektronické regulátory Carel a představuje nejnovější pokrok ve vývoji odporových zvlhčovačů zejména kvůli vylepšenému výkonu, spolehlivosti a všestrannosti.

  • Extrémně odolná topná tělesa z titanu nebo ze slitiny Incoloy®;
  • Vysoká přesnost: odchylka ±1% od nastavené relativní vlhkosti;
  • Všestrannost: jednotky mohou pracovat s jakýmkoliv typem vody;

Obecná charakteristika

Technologie zvlhčování vzduchu udělala v poslední době významný krok vpřed díky vylepšené řadě odporových zvlhčovačů Carel dostupných v modelech od 2 do 80 kg/h.

Všechny aspekty těchto produktů byly důkladně prověřeny. Mechanickými součástkami počínaje, elektronickými regulátory s grafickým rozhraním na platformě c.pCO konče. Nové softwarové funkce dělají z produktů řady heaterSteam ještě spolehlivější a univerzálnější řešení pro jakoukoliv aplikaci. Vylepšená konektivita dovoluje uživateli jednoduchou komunikaci s jakýmkoliv BMS systémem. Všechna tyto vylepšení dělají z heaterSteam ideální řešení pro high-tech aplikace.

heaterSteam titanium, jediný zvlhčovač na světě s titanovými topnými články, je leader skupiny špičkových zvlhčovačů, který nad ostatními vyniká z mnohých důvodů. Mezi nejdůležitější z nich patří samotný výkon, preciznost, možnost spojitého řízení vlhkosti a v neposlední řadě bezprecedentní spolehlivost.

heaterSteam uzavírá řadu odporových zvlhčovačů, nabízejících standardizované a flexibilní řešení. Použitá topná tělíska byla navržena tak, aby mohla pracovat jak s užitkovou vodou, tak s vodou s proměnlivou kvalitou: spolehlivé a všestranné řešení.