home : klimatizace

regulátory

Parametrické regulátory

Řada µchiller

Řada µchiller

µChiller patří do typové řady elektronických parametrických regulátorů pro kompletní a snadné ovládání jedno i dvoukompresorových chladících nebo klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel. V případě připojení expanzní desky umožňuje ovládání až dvou okruhů a 4 kompresorů.

dokumentace klimatizace


Řada IR33 Universal

Řada IR33 Universal

Tato řada regulátorů poskytuje maximum vlastností, které technologie CAREL může nabídnout, a nahrazuje v minulosti oblíbenou řadu IR32.
IR33 a DN33 jsou navrženy pro řízení chladicích, topných a klimatizačních jednotek podle všech obvykle používaných fyzikálních parametrů (teplota, tlak, vlhkost). Jsou nabízeny ve dvou provedení s montáží do panelu a na DIN lištu

dokumentace klimatizace


Řada e-dronic, e-drofan

Řada e-dronic, e-drofan

Systémy e-dronic a e-drofan nabízí sjednocení komunikace mezi zdroji chladu či tepla a fancoily. Jedná se o spolehlivé a snadno integrovatelné řešení pro plnohodnotné ovládání vícezónových prostor s možností řízení master/slave a přes CANBUS, MODBUS či jiný standardní prokol.

dokumentace klimatizace


 

Programovatelné regulátory

Řada pCO

Řada  pCO

Řada pCO3 a pCO5+ je výsledkem mnohaleté zkušenosti firmy Carel v projektování a výrobě volně programovatelných regulátorů pro chladící a klimatizační jednotky. V kombinaci se softwarovými nástroji jako je např. 1tool, s velkým množstvím volitelných karet pro spojení s nejvíce rozšířenými systémy pro řízení budov a případným dohlížecím systémem nabízí programovatelné regulátory řady pCO nejoptimálnější řešení přesně dle současných požadavků od zákazníků

dokumentace klimatizace


 

Terminály a displeje

Obslužné terminály řady PGD

Obslužné terminály řady PGD

Obslužné terminály PGD s grafickým LCD displejem představují plně programovatelné a konfigurovatelné uživatelské rozhraní, které plně uspokojuje potřeby zákaznických aplikací včetně komunikace v českém jazyce. Jsou nabízeny v provedení s montáží na zeď a do panelu.

dokumentace klimatizace


Dotykové displeje řady PGD Touch

Dotykové displeje řady PGD Touch

PGD Touch jsou programovatelné dotykové terminály určené pro všechny HVAC/R aplikace. Mohou komunikovat nejen s regulátory Carel, ale i s nejčastěji používanými BMS systémy přes komunikační protokoly (Modbus, BACnet a další) i prostřednictvím ethernetu. PGD Touch nabízí nepřebernou škálu inovativních vlastnosti včetně monitoringu, logování dat, generování grafů a ovládání přes vzdálený přístup.

dokumentace klimatizace


Th-tune – prostorové termostaty

Th-tune – prostorové termostaty

th-Tune jsou prostorové termostaty, který ve spojení s regulátory Carel umožňuje uživateli plnohodnotné řízení a nastavení teploty i vlhkosti vzduchu v obytných prostorech či kancelářích. Termostaty nabízí velmi intuitivní ovládání a splňují všechny požadavky zákazníků.

dokumentace klimatizace


 

Technologie EEV

Elektronické expanzní ventily

Elektronické expanzní ventily

Technologie EEV přináší dokonalé sladění expanzního ventilu a driveru. Řada elektronických expanzních ventilů vyráběných firmou CAREL zahrnuje chladicí kapacity až do 2000 kW.
EVD driver s odnímatelným grafickým displejem nabízí jednoduchý způsob nastavení zadáním pouhých 4 parametrů: chladivo, model ventilu, typu tlakového čidla a zvolené aplikace (chladič, vitríny, atd.).

dokumentace klimatizace


 

Dohledové a monitorovací systémy

Dohledové a monitorovací systémy

Kompletní a spolehlivé řešení pro řízení, monitorování a optimalizaci chlazení (chladírny, sklady, supermarkety, obchody) a klimatizační systémy (budovy, muzea, nákupní centra).

    Nabízíme dva hlavní systémy:
  • PlantWatchPRO: Kompaktní a efektivní řešení pro malé chladicí a klimatizační systémy.
  • PlantVisorPRO: Robustní, spolehlivý. Vestavěné řešení pro velké chladicí a klimatizační systémy.

PlantVisorPRO a PlantWatchPRO splňují jak požadavky nařízení ES č. 37/2005 ze dne 12. ledna 2005, tak i s normou EN 12380 pro záznam teploty pro přepravu, skladování a distribuci chlazených, zmrazených, hluboce zmražených potravin a zmrzliny. PlantWatchPRO je rovněž v souladu s normou EN 13485.