EASY SERIES

PJ easy

Regulátory řady easy jsou mikroprocesorové elektronické egulátory s LED zobrazováním sestrojené pro řízení mrazicích jednotek, mrazicích boxů a chladicích pultů. Jsou postaveny na zkušenostech a úspěchu s řadou PJ32 s cílem nabídnout pokročilý, jednoduchý a úsporný ekonomický výrobek.

Struktura parametrů byla obohacena o nové funkce, které umožňují dynamičtější a efektivnější řízení teploty a odmrazování. easy compact nejmenší model easy, úsporný, s jediným relé a zjednodušeným displejem. easy split model s odděleným terminálem a napájecí deskou. Vzduchotechnické klimatizační jednotky, kancelářské budovy, banky, nemocnice, obytné domy, ostatní (čisté prostory atd.)

 

Hlavní přednosti

  -jednoduchá instalace do panelu

  -snadné a rychlé připojení kabelů a čidel na svorkovnici

  -jednoduché nastavení regulátoru - možnost využití 4 přednastavených režimů

  -jednoduché čištění panelu, IP 65

  -velký a snadno čitelný displej

 

 

Modely S (PJEZS*)

Ideální řešení pro řízení statické chladicí jednotky (tedy bez ventilátoru na výparníku) pracující při běžné teplotě (nad 0 °C). Tento model v sobě kombinuje funkce teploměru, zobrazuje teplotu jednotky a elektronického termostatu, aktivuje kompresor (nebo elektroventil v případě sdružených jednotek) tak, aby udržoval požadovanou teplotu. Kromě toho disponuje algoritmy na ochranu kompresoru a funkcí automatického odmrazování následným vypnutím kompresoru.

 

 

 

Modely C (PJEZC*)

Kompletnější řešení pro nízkoteplotní ventilované jednotky vybavené třemi relé pro kompletní dohled nad řídicími funkcemi kompresoru, řízení ventilátoru a odmrazování. 3 relé jsou umístěny do jednoho obalu o velmi malých rozměrech ve verzích, které jsou vybaveny také napájecím transformátorem 230 V nebo 115 V, aniž by bylo nutné snížit výkon nebo spolehlivost produktu.

 

 

Modely X a Y (PJEZX*, PJEZY*)

Řešení navržené pro řízení statických jednotek pracujících při nízké teplotě (nebo teplotě nižší než 0 °C), které vyžadují odmrazování pomocí elektrického topení nebo vstřikování teplého plynu. Kromě toho, že PJEZ(Y,X)* pracuje jako teploměr a termostat (stejně jako PJEZS), také umožňuje řízení akčního členu rozmrazování. Frekvence a doba rozmrazování jsou nastavitelně; rozmrazování může být ukončeno dosažením stanovené teploty (napojením sondy na výparník) nebo času. Kromě toho tyto modely disponují dvěma vstupy pro sondu regulace (prostředí), pro odmrazování (defrost) a jedním digitálním vstupem (konfi gurovatelným jako sonda). Dále disponuje dvěma výstupy pro ovládání akčního členu ( kompresoru) a pro ovládání rozmrazování.